Powierzchnia


Działka - Wymiary

PiwnicaIlość pokoi

Garaż
Rodzaj dachu

Kąt nachylenia dachu

Kalenica do drogi
Wysokość ścianki kolankowej

Wysokość budynku

Technologia
Rodzaj zabudowy:


Styl
Dodatkowe funkcje

Koszt budowy

Inne opcje

Szukaj

Cyprys (CE)oznaczenie: Z 346

Rzut parteru

 
1. wiatrołap 2,10 m²
2. korytarz/komunikacja 13,20 m²
3. łazienka 3,30 m²
4. salon 25,80 m²
5. kuchnia 9,70 m²
6. pokój 9,70 m²
7. kotłownia 6,20 m²
8. garaż 18,80 m²

Rzut piętra

1. korytarz/komunikacja 11,50 m²
2. garderoba 5,30 m²
3. sypialnia 12,00 m²
4. sypialnia 12,30 m²
5. łazienka 8,40 m²
6. sypialnia 16,70 m²

Sytuacja

Cyprys 3 (CE)

3580 zł Pow. użytkowa 136.47 m2
Min. szerokość. działki 19.03 m

Karmazyn (CE)

3150 zł Pow. użytkowa 119.85 m2
Min. szerokość. działki 18.45 m

Cyprys 7 (CE)

3580 zł Pow. użytkowa 156.65 m2
Min. szerokość. działki 20.48 m

Opis projektu Cyprys (CE)

Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny z garażem, niepodpiwniczony. Na parterze zaprojektowano jednoprzestrzenną część dzienną łączącą kuchnię, jadalnię i pokój dzienny oraz dodatkowy pokój. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z wyjściami na balkony, duża łazienka i garderoba. Dwie pełne kondygnacje dają możliwość łatwej aranżacji pomieszczeń także na piętrze.

 

TECHNOLOGIA

Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian,
Stropy: System Stropowy TECHNOBETON,
Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 21°

Koszty budowy - wskaźnikowe

Stan surowy zamknięty
187 357 zł
Stan pod klucz
292 805 zł

Dodatki do projektu

Poradnik kolorów FOVEO TECH to jedna z niewielu publikacji w Polsce prezentująca kolory elewacji. To przewodnik po świecie barw, pełen atrakcyjnych inspiracji, zdjęć i fachowych porad. Dzięki zawartym w katalogu rozwiązaniom, z łatwością dobierzesz najbardziej odpowiadające zestawienie kolorystyczne do elewacji Twojego domu.

Ogrzewanie podłogowe to nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które zwiększa komfort użytkowania domu i znacznie obniża koszty jego ogrzewania. System ogrzewania podłogowego zapewnia idealny rozkład temperatury w pomieszczeniu. „Ciepła podłoga” sprawia, że można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o 2 st. C, a to oznacza oszczędność energii rzędu 12% i mniejszą cyrkulację kurzu.

Jeśli chcesz poprawić komfort cieplny swojego domu zamów bezpłatny dobór ogrzewania podłogowego. Wypełnij załączony formularz, a eksperci firmy Purmo w ciągu 14 dni przygotują i prześlą dobór instalacji ogrzewania podłogowego.

Konfigurator systemu grzewczego to łatwe w obsłudze narzędzie, za pomocą którego można samodzielnie dobrać urządzenia grzewcze firmy Viessmann. Dobór systemu grzewczego to trudna decyzja dla każdego inwestora, zarówno pod względem technicznym oraz ekonomicznym. Konfigurator pozwala na dobór systemu dopasowany zgodnie z wybranymi kryteriami, dzięki czemu wynik doboru, wskazuje konkretne propozycje rozwiązań, z ich cenami i podstawowymi danymi technicznymi. Uwzględnia również dodatkowe instalacje i systemy, z którymi dobrane przez Konfigurator urządzenia mogą współpracować.

Za pomocą konfiguratora można również negocjować cenę zakupu wybranego urządzenia, przez wysłanie zapytania ofertowego. Przygotowanie oferty nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Kosztorys budowlany zawiera:

 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.
Bezpłatna zgoda na zmiany
bezpłatny

Pozwala umieścić budynek na mapie do celów projektowych. Jest on przydatny na etapie wykonywania projektu zagospodarowania działki.

Plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia jest najważniejszym dokumentem, chroniącym zdrowie na budowie. Powinien być sporządzony przed rozpoczęciem budowy i uwzględniać specyfikę obiektu budowlanego oraz warunki prowadzenia robót. Obowiązek sporządzenia planu BIOZ należy do kierownika budowy, który sporządza go w oparciu o informację BIOZ zawartą przez projektanta w projekcie budowlanym.

 

Charakterystyka energetyczna budynku z analizą porównawczą możliwości zastosowania alternatywnych systemów zaopatrzenia w energię stanowi integralna część projektu budowlanego. Jest ona wymagana podczas ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Projektowana charakterystyka energetyczna to zbiór danych i wskaźników zapotrzebowania budynku na energię na cele centralnego ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji, wyrażone wskaźnikami zużycia energii pierwotnej EP i energii końcowej EK podane w kWh/m2rok.

Dziennik budowy
bezpłatny

Prefabrykowana więźba dachowa jest alternatywą dla więźby tradycyjnej. Wybierając wiązary prefabrykowane oszczędzasz czas i pieniądze, ponadto nie musisz wykonywać wewnętrznej ściany nośnej poddasza oraz zyskujesz duże poddasze bez słupów. Prefabrykowana więźba z użyciem płytek kolczastych posiada doskonałą jakość, jest łatwa w montażu i skraca proces budowy. Do projektu dołączamy alternatywny projekt więźby dachowej opracowanej przez firmę MITEK Industries Polska Sp. z o.o; wiodącego producenta prefabrykowanych więźb dachowych. Do projektu dołączona jest również kalkulacja cenowa.

Do projektów, w których zastosowano ogrzewanie gazowe, a rozmiary kotłowni umożliwiają zastosowanie kotła na paliwo stałe dołączamy pakiet rozwiązań uwzględniający zmianę sposobu ogrzewania budynku. Pakiet zawiera podstawowe założenia i wskazania, jakie należy zastosować w przypadku adaptacji kotłowni do zasilania paliwem stałym. Dostosowanie może być wykonane w trakcie adaptacji projektu gotowego do warunków miejscowych.

Uwaga: Zmiana kotłów z paliwa gazowego na stałe wiąże się w niektórych przypadkach z koniecznością zmiany komina. Należy na to zwrócić uwagę przy adaptacji projektu.

Oferujemy Państwu schemat podziemnego, szczelnego zbiornika jednokomorowego o pojemności 7,85 m3.

Nie każdy nowy dom można podłączyć do kanalizacji. Co wtedy zrobić ze ściekami? Najczęściej odprowadza się je do zbiornika szczelnego zwanego powszechnie szambem. Budowa szamba nie wymaga zezwolenia na budowę, ale 30 dni przed planowanym rozpoczęciem robót trzeba ten zamiar zgłosić w wydziale architektury lokalnego starostwa powiatowego lub urzędu gminy i wraz z wnioskiem zgłoszenia przedstawić projekt zbiornika i jego planowane usytuowanie na działce. Wszystkie te formalności warto załatwić podczas ubiegania się o pozwolenie na budowę domu. Schemat zbiornika szczelnego powinien zostać zaadaptowany przez architekta.

Ogród stanowi wizytówkę domu, podkreśla jego charakter oraz oryginalność. Ogrody przy domach powstają latami – kupujemy rośliny, przesadzamy, dosadzamy, by w końcu uzyskać zamierzony efekt. W ogrodzie uzewnętrzniamy swoje upodobania i styl. Gdy w jego projektowanie „włożymy serce”, możemy liczyć na wdzięczność o każdej porze roku.

Moduły ogrodowe to praktyczne, gotowe rozwiązanie, które można wykorzystać w każdym ogrodzie. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie komponowały się z każdym typem domu. Są idealną propozycją dla osób, które nie myślą o planowaniu całościowej koncepcji ogrodu, ale chcą wzbogacić ogród w ciekawe miejsce przy niewielkim nakładzie pracy oraz niewielkim zaangażowaniu środków.

W ofercie posiadamy 4 rodzaje modułów ogrodu do wyboru:

rabata-wypoczynkowa-1

Czas relaksu w cieniu – rabata wypoczynkowa
Rabata wypoczynkowa w cieniu została zaprojektowana dla osób, które pragną odpocząć na ławce w otoczeniu zieleni. Cień i ochronę przed słońcem zapewni brzoza brodawkowata. Kompozycja opiera się na zestawieniu różnej wysokości drzew, krzewów i bylin. Dobór odpowiednich gatunków roślin sprawia, że całość założenia nie jest surowa w odbiorze, ale daje wrażenie spokoju i świeżości.

rabata-wypoczynkowa-2

Czas relaksu w słońcu – rabata wypoczynkowa
Rabata wypoczynkowa w słońcu to miejsce przeznaczone dla osób, które cenią sobie miękkie, owalne układy w ciekawych zestawieniach. Dobrze komponuje się zarówno przy nowoczesnych budynkach, jak i domach wykonanych w stylu tradycyjnym. Pełni funkcje dekoracyjne i kącika wypoczynkowego z ławką. Rabatę można zaadaptować do każdego z regionów Polski. Jest łatwa w utrzymaniu.

rabata-wypoczynkowa-3

Zielona wstęga – rabata wzdłuż ogrodzenia
Rabata wzdłuż ogrodzenia została zaplanowana z myślą o tych, którzy w ciekawy sposób chcą obsadzić roślinami obrzeża swojej działki. Zamiast powielania niekoniecznie najlepszych wzorców i obsadzania granic działki szpalerem żywotnika, proponujemy bardziej oryginalne rozwiązanie. Zaprojektowana rabata pasuje zarówno do ogrodu o charakterze formalnym, jak i naturalistycznym.

rabata-wypoczynkowa-4

Zdrowy ogród – rabata warzywno-ziołowa
Rabatę ziołowo-warzywną zaprojektowano dla osób, dla których ekologia i zdrowy tryb życia są istotne. Właśnie dla nich proponujemy ciekawe rozwiązanie tradycyjnego „zagonka” z warzywami. W małym ogrodzie estetyka jest obowiązkowym elementem, a miejsca na rośliny jadalne często wyglądają nienajlepiej. Rabata ziołowo-warzywna została zaplanowana na bazie prostokąta, by każdy mógł dostosować ją do swojej działki. Zaproponowano tu rozwiązania zmniejszające zachwaszczanie, by ułatwić użytkowanie rabaty.

Altanka może być nie tylko piękną ozdobą ogrodu, ale również miejscem do wypoczynku bądź do spędzania czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Budowa altanki nie wymaga pozwolenia na budowę, jeśli powierzchnia jej zabudowy nie jest większa niż 25 m2 w ogrodach w granicach miast i 35 m2 w ogrodach poza granicami miast

Podana cena obowiązuje przy zakupie projektu altanki razem z projektem domu. W ofercie posiadamy projekty altanek o stylistyce tradycyjnej, bądź nowoczesnej.

Garaż wolno stojący zapewnia brak hałasu silnika i wdzierającego się do domu zapachu spalin oraz umożliwia racjonalne gospodarowanie kosztami w trakcie budowy. W ofercie posiadamy garaże jedno lub dwustanowiskowe, z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, wiatą oraz częścią mieszkalną na poddaszu.

Kupując ten projekt domu otrzymujesz 4 egzemplarze dokumentacji projektowej, które są wymagane w urzędzie, celem zgłoszenia budowy, bądź uzyskania pozwolenia na budowę. Dodatkowy piąty egzemplarz projektu umożliwi pracę kilku fachowcom jednocześnie. Może on służyć do wykonania wyceny robót, aranżacji wnętrz, bądź posłużyć architektowi adaptującemu i ekipie wykonawczej. Może on być również pamiątką z budowy domu.

Wersja elektroniczna jest przydatna na etapie adaptacji projektu. Pliki DWG zawierają część architektoniczną projektu (rzuty, przekroje, elewacje, wykaz stolarki okiennej i drzwiowej). Nie obejmuje ona części konstrukcyjnej i instalacji.

Dom energooszczędny bez wentylacji mechanicznej nie oddycha. System wentylacji pozwala na pełną kontrolę nad wymianą powietrza w domu. Ma to duże znaczenie nie tylko ze względu na jakość powietrza, ale także dla ograniczania strat ciepła. Energię odzyskuje się dzięki rekuperatorowi, który ogrzewa chłodne powietrze czerpane z zewnątrz ciepłym powietrzem usuwanym z pomieszczeń. Dzięki temu świeże powietrze doprowadzane do pomieszczeń nie jest aż tak chłodne, a tym samym potrzeba mniej energii na podtrzymanie temperatury. Świeże powietrze poprzez system kanałów wentylacyjnych dostarczane jest do pokoi. Pozostałe kanały wywiewne usuwają zanieczyszczone powietrze z kuchni, toalety, łazienki i garderoby. Do projektu dołączamy szczegółowy schemat wentylacji mechanicznej.

Schemat GPWC jest dołączony do schematu rekuperacji, który dołączamy jako dodatkowy pakiet do dokumentacji projektowej.

AWADUKT Thermo to pierwszy gruntowy powietrzny wymiennik ciepła z antybakteryjną warstwą wewnętrzną, która zmniejsza stopień rozwoju mikroorganizmów, a tym samym poprawia jakość powietrza w porównaniu ze zwykłymi systemami. GPWC jest instalacją wspierającą i dopełniającą instalację wentylacji mechanicznej. Jest to system rur ułożonych w gruncie, przez które powietrze pobierane jest do centrali wentylacyjnej. Dzięki temu świeże powietrze jest podgrzewane zimą, a schładzane latem. System nie tylko pozwala zredukować zużcie energii, ale także zapewnia odpowiednią temperaturą i zdrowe powietrze w pomieszczeniach.

autor:arch. Tomasz Sobieszuk
, Pracownia projektowa: #MTMStyl/ Domy w Stylu

Dlaczego e-cubatura?

Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb Nasz zespół ekspertów dopasuje projekt do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy niezbędne analizy pozwalające dopasować projekt domu do Twoich oczekiwań. Zadzwoń i zrealizuj swoje marzenia.
Kompleksowa i profesjonalna obsługa Naszym klientom zapewniamy komplementarną i profesjonalna obsługę na każdym etapie procesu budowlanego. Od wyboru projektu po doradztwo na etapie budowy.
Najkrótszy termin dostawy Zapewniamy dostawę projektu w najkrótszym terminie.
Gwarancja zwrotu projektu - bezpieczny zakup
Projekty wysyłamy pocztą kurierską z 14 dniową gwarancją zwrotu.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zamówić projekt? Skontaktuj się z naszym architektem

Biuro obsługi klienta

Tel.: 577 888 644
E-mail: projekt@e-cubatura.pl
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl więcej*
więcej*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez: "e-cubatura Lilla Ojczenasz".
Cena : 3580
Kup projekt

Parametry projektu Cyprys (CE)

Pow. użytkowa: 136.72 m²
Pow. zabudowy: 127.28 m²
Min. szerokość działki: 18.95 m
Min. długość działki: 23.83 m
Kondygnacje: piętrowy
Rodzaj dachu: wielospadowy
Garaż: 1-stanowiskowy
Piwnica: brak
Wysokość domu: 7.98 m
Nachylenie dachu: 21 °
Powierzchnia dachu: 204 m²
Styl: nowoczesny
Technologia: murowana
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Kalenica: prostopadła
Liczba pokoi: 6
Liczba łazienek: 2
Rozwiń

Co zawiera projekt?

Kupując u nas projekt otrzymują Państwo projekt gotowy w 4 egzemplarzach.

W skład gotowego projektu wchodzi:

 • projekt architektoniczny (opis architektoniczno-budowlany i rysunki)
 • projekt konstrukcyjny( opis konstrukcji i rysunki)
 • projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej (opis i rysunki instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania)
 • projekt wewnętrznej instalacji elektrycznej (opis i rysunki)
Projekt architektoniczny
Zawiera elewację budynku, rzut parteru, poddasza, więźby dachu, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej oraz zestawienie drewna na więźbę dachową.

Projekt konstrukcji
Składa się z rzutów fundamentów i stropu, obliczenia statyczne, opis projektu konstrukcyjnego.

Projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej
Schemat instalacji obejmujący instalację wodno-kanalizacyjne, C.O i gazową. Rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Możliwe zmiany w projekcie

Bez zgody autora można dokonać zmiany w zakresie:

 • dostosowania fundamentów do warunków geotechnicznych
 • podpiwniczenia lub rezygnacji z podpiwniczenia
 • zmiany technologii domu
 • przesunięcia lub likwidacji ścianek działowych

Zmiany, które bezpośrednio dotyczą elementów konstrukcyjnych: zmiana obrysu ścian zewnętrznych, zamiana typu dachu i zmiana nachylenia kąta dachu, likwidacji lub zastosowanie balkonu, lukarny itd. wymagają zgody autora projektu. W trakcie zakupu projektu poinformuj naszego architekta o zmianach, które chcesz wprowadzić do projektu.

Płatność i koszt dostawy

Poczta Polska:

 • przelew (płatność z góry) -  0 zł
 • za pobraniem - 19 zł

Firma kurierska:

 • przelew (płatność z góry) - 15 zł
 • za pobraniem - 25 zł

Możliwość zwrotu projektu

Projekt można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania projektu (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.). Zamawiający zwraca projekt na swój koszt.

Adaptacja projektu

Adaptacja polega na dostosowaniu projektu do istniejących na danym terenie warunków zabudowy, aktualnych przepisów i norm oraz wymagań inwestora.

Kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski jest istotnym opracowaniem, który tworzy się przed rozpoczęciem większości inwestycji. Dzięki niemu można określić orientacyjne koszty całego przedsięwzięcia oraz przygotować się do negocjacji z wykonawcami.

Jak zamówić projekt?

1. Zamówienie przez e- mail
(zobacz szczegóły)

Wyślij do nas e-mail zawierający następujące dane: nazwę i oznaczenie projektu, wersję (podstawowa/lustrzane odbicie), listę wybranych dodatków, dane teleadresowe oraz sposób płatności (przelew/przy odbiorze). Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00

Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

2. Zamówienie przez koszyk
(zobacz szczegóły)

Za pomocą przycisku „Kup projekt” włóż do schowka wybrany projekt. Wypełnij dane niezbędne do realizacji wysyłki oraz formę płatności i zaakceptuj. Otrzymasz od nas potwierdzenie, a na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy szczegóły zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00
Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

3. Zamówienie przez telefon
(zobacz szczegóły)

Zadzwoń do nas. Otrzymasz pełną pomoc i doradztwo dotyczące wyboru projektu i możesz złożyć zamówienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godz. 09.00-17.00

więcej projektów podobnych