Powierzchnia


Działka - Wymiary

PiwnicaIlość pokoi

Garaż
Rodzaj dachu

Kąt nachylenia dachu

Kalenica do drogi
Wysokość ścianki kolankowej

Wysokość budynku

Technologia
Rodzaj zabudowy:


Styl
Dodatkowe funkcje

Koszt budowy

Inne opcje

Szukaj

Gabrysia bez garażuoznaczenie: B 2525

Rzut parteru

 
1. Wiatrołap 4,70 m²
2. Hol. 3,10 m²
3. WC 2,50 m²
4. Jadalnia 8,50 m²
5. Salon 24,20 m²
6. Kuchnia 6,90 m²
7. Spiżarnia 1,00 m²
8. Schody 4,70 m²
9. Pom. gospod.+C.O. 9,90 m²

Rzut poddasza

 

11. Przedpokój 8,80 m²
12. Garderoba 2,50 m² (3,30 m²)
13. Sypialnia 10,50 m² (11,60 m²)
14. Sypialnia 12,10 m² (13,30 m²)
15. Łazienka 5,00 m² (6,00 m²)
16. Sypialnia 13,70 m² (14,80 m²)
17. Łazienka 3,80 m² (4,70 m²)

w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodz

Przekrój

Sytuacja

PROMOCJA

Gabrysia

3500 zł2500 zł Pow. użytkowa 109.6 m2
Min. szerokość. działki 17 m

Opis projektu Gabrysia bez garażu

Elegancki, nowoczesny dom dla 4-osobowej rodziny. Parter obejmuje część dzienną: salon z kominkiem i wyjściem na obszerny taras, jadalnię oraz kuchnię ze spiżarnią. Zaprojektowano duże pomieszczenie gospodarcze z możliwością zastosowania pieca na paliwo stałe. Na poddaszu zaprojektowano 3 wygodne sypialnie, garderobę oraz łazienkę. Pokój rodziców jest dodatkowo wyposażony w łazienkę.

Projekt posiada odbicie lustrzane.

 

TECHNOLOGIA

fundamenty: BETONOWE
ściany: POROTHERM 25cm+OCIEPLENIE
rodzaj stropu: TERIVA I
elewacje: TYNK STRUKTURALNY
pokrycie dachu: DACHÓWKA CERAMICZNA

Dodatki do projektu

Plan BIOZ jest tworzony dla jednej konkretnej budowy. Sporządzenie lub zapewnienia sporządzenia tego planu jeszcze przed rozpoczęciem budowy, należy do obowiązków kierownika budowy. Plan BIOZ ma na celu zidentyfikowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wdrożenie rozwiązań służących ich zapobieganiu na etapie realizacji inwestycji. Dokument ten sprawia, że zarządzanie ryzykiem zawodowym stanowi kluczowy element decydujący o większej skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa robót budowlanych. Dlatego jest on niezbędnym narzędziem zarządzania kwestiami bezpieczeństwa na placu budowy i ważne jest, aby wszyscy podwykonawcy uczestniczący w realizacji inwestycji budowlanej byli zainteresowani udziałem w pracach nad tym planem.

 

Teczka na dokumenty
bezpłatny

Projekt pakietu Domu Energooszczędnego opracowany został specjalnie z myślą o minimalizacji strat ciepła w budynku, co pozwoli na wymierne korzyści w przeciągu kilku lat użytkowania. Zastosowanie projektu Domu Energooszczędnego nie tylko wpłynie na zmniejszenie kosztów ogrzewania, ale również zwiększy wartość nieruchomości na rynku wtórnym. Sugerowane nowoczesne rozwiązania projektowe to nie tylko ukłon w stronę ekologii czy ochrony środowiska ale przede wszystkim dbałość o przyszłość i jakość życia naszych klientów i ich rodzin. To jednak nie wymogi prawne powodują wzrost zainteresowania budownictwem energooszczędnym. Powodów jest kilka. Ogromny wpływ na tak dużą popularność tej gałęzi budownictwa mają finanse. Zmniejszone ubytki energii to mniejsze obciążenie portfela gospodarstw domowych. Wybiegając myślami do przodu, lepsze zabezpieczenie budynku może mieć spory wpływ na jego żywotność. Podwyższony standard izolacyjności, ogrzewanie i wentylacji pozytywnie wpływa na zdrowie domowników, ale także na środowisko.

DOM ENERGOOSZCZĘDNY- CZYLI JAKI?
Nie ma wytycznych, które stanowią o energooszczędnym charakterze naszego domu. Prawo nie wyznacza granic zużycia energii, a ogromny postęp w tej dziedzinie sprawia, że na rynku pojawiają się nowe możliwości. Można natomiast skorzystać z naszych podpowiedzi, które na pewno zaowocują mniejszym zapotrzebowaniem na energię w twoim domu:
 
-usytuowanie domu: przy doborze projektu domu do działki, dobrze jest uwzględnić stopień nasłonecznienia względem stroń świata. Pokój dzienny, jadalnia, tarasy, balkony powinny znaleźć się na stronie południowo-wschodniej albo południowo-zachodniej. Jest to najbardziej nasłoneczniona strona. Na tej ścianie budynku powinny być największe przeszklenia. Dobrze by było aby ta część domy była osłonięta przed wiatrem. Dlatego tak ważnym czynnikiem jest rzeźba terenu oraz otoczenie zielenią.
Poradnik "Ogród Dla Ciebie"
bezpłatny

Pompa ciepła to wysoce sprawne urządzenie, które przekształca energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, w energię służącą do ogrzania domu a także wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Ten system produkcji energii jest całkowicie bezpieczny i niezawodny. Z pompą ciepła możesz mieć swój udział w ochronie środowiska naturalnego, ponieważ nie emituje ona zanieczyszczeń do atmosfery. Na koszty eksploatacji przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii , pompy ciepła są bezkonkurencyjne.

Realizując system grzewczy z pompą ciepła można zrezygnować z niepotrzebnych, kosztownych elementów.

- Nie ma konieczności wykonania przyłącza gazowego czy też komina.
- Nie trzeba składować paliw, co skutkuje nie tylko zaoszczędzeniem powierzchni i estetyką otoczenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników obiektu.
- Pompa ciepła nie wymaga konserwacji ani przeglądów technicznych i nie traci na sprawności z biegiem lat.
- Pompa ciepła to urządzenie praktycznie bezobsługowe.

Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) zawiera opis techniczny, rysunki przedstawiające koncepcję rozprowadzenia instalacji, umiejscowienia rekuperatora oraz odnośniki do informacji o zastosowanych materiałach wentylacyjnych.

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument zawierający podstawowe wskaźniki dotyczące ochrony cieplnej, zużycia energii oraz ocenę poziomu jakości energetycznej zrealizowanego budynku.

 

Dziennik budowy
bezpłatny
Bezpłatna zgoda na zmiany
bezpłatny
Zestawienie materiałów
bezpłatny

Kosztorys inwestorski sporządzany jest na bazie przedmiaru robót i służy do ustalania kosztu całej planowanej inwestycji poprzez ustalenie cen materiałów budowlanych oraz wynagrodzenia za pracę sprzętu i ludzi. Kosztorys ten pozwala określić koszty wykonania poszczególnych etapów prac, a także koszt wykonania różnych elementów budynku (fundamenty, ściany, stropy, dach, tynki itp.). Zaletą tego typu kosztorysu jest możliwość finansowego przeanalizowania różnych wariantów rozwiązań budowlanych.

 

autor:Agnieszka Golara
, Pracownia projektowa: #DomDlaCiebie/ Archeco

Dlaczego e-cubatura?

Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb Nasz zespół ekspertów dopasuje projekt do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy niezbędne analizy pozwalające dopasować projekt domu do Twoich oczekiwań. Zadzwoń i zrealizuj swoje marzenia.
Kompleksowa i profesjonalna obsługa Naszym klientom zapewniamy komplementarną i profesjonalna obsługę na każdym etapie procesu budowlanego. Od wyboru projektu po doradztwo na etapie budowy.
Najkrótszy termin dostawy Zapewniamy dostawę projektu w najkrótszym terminie.
Gwarancja zwrotu projektu - bezpieczny zakup
Projekty wysyłamy pocztą kurierską z 14 dniową gwarancją zwrotu.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zamówić projekt? Skontaktuj się z naszym architektem

Biuro obsługi klienta

Tel.: 577 888 644
E-mail: projekt@e-cubatura.pl
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl więcej*
więcej*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez: "e-cubatura Lilla Ojczenasz".
Cena:
3500 zł
Cena w promocji: 2500
Kup projekt

Parametry projektu Gabrysia bez garażu

Pow. użytkowa: 109.6 m²
Pow. zabudowy: 90.9 m²
Min. szerokość działki: 14.7 m
Min. długość działki: 21.6 m
Kondygnacje: parterowy z poddaszem
Rodzaj dachu: dwuspadowy
Garaż: brak
Piwnica: brak
Wysokość domu: 8.8 m
Nachylenie dachu: 45 °
Kubatura: 1 m³
Powierzchnia dachu: 160 m²
Styl: tradycyjny
Technologia: murowana
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Kalenica: prostopadła
Liczba pokoi: 4
Liczba łazienek: 2
Rozwiń

Co zawiera projekt?

Kupując u nas projekt otrzymują Państwo projekt gotowy w 4 egzemplarzach.

W skład gotowego projektu wchodzi:

 • projekt architektoniczny (opis architektoniczno-budowlany i rysunki)
 • projekt konstrukcyjny( opis konstrukcji i rysunki)
 • projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej (opis i rysunki instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania)
 • projekt wewnętrznej instalacji elektrycznej (opis i rysunki)
Projekt architektoniczny
Zawiera elewację budynku, rzut parteru, poddasza, więźby dachu, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej oraz zestawienie drewna na więźbę dachową.

Projekt konstrukcji
Składa się z rzutów fundamentów i stropu, obliczenia statyczne, opis projektu konstrukcyjnego.

Projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej
Schemat instalacji obejmujący instalację wodno-kanalizacyjne, C.O i gazową. Rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Możliwe zmiany w projekcie

Bez zgody autora można dokonać zmiany w zakresie:

 • dostosowania fundamentów do warunków geotechnicznych
 • podpiwniczenia lub rezygnacji z podpiwniczenia
 • zmiany technologii domu
 • przesunięcia lub likwidacji ścianek działowych

Zmiany, które bezpośrednio dotyczą elementów konstrukcyjnych: zmiana obrysu ścian zewnętrznych, zamiana typu dachu i zmiana nachylenia kąta dachu, likwidacji lub zastosowanie balkonu, lukarny itd. wymagają zgody autora projektu. W trakcie zakupu projektu poinformuj naszego architekta o zmianach, które chcesz wprowadzić do projektu.

Płatność i koszt dostawy

Poczta Polska:

 • przelew (płatność z góry) -  0 zł
 • za pobraniem - 19 zł

Firma kurierska:

 • przelew (płatność z góry) - 15 zł
 • za pobraniem - 25 zł

Możliwość zwrotu projektu

Projekt można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania projektu (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.). Zamawiający zwraca projekt na swój koszt.

Adaptacja projektu

Adaptacja polega na dostosowaniu projektu do istniejących na danym terenie warunków zabudowy, aktualnych przepisów i norm oraz wymagań inwestora.

Kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski jest istotnym opracowaniem, który tworzy się przed rozpoczęciem większości inwestycji. Dzięki niemu można określić orientacyjne koszty całego przedsięwzięcia oraz przygotować się do negocjacji z wykonawcami.

Jak zamówić projekt?

1. Zamówienie przez e- mail
(zobacz szczegóły)

Wyślij do nas e-mail zawierający następujące dane: nazwę i oznaczenie projektu, wersję (podstawowa/lustrzane odbicie), listę wybranych dodatków, dane teleadresowe oraz sposób płatności (przelew/przy odbiorze). Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00

Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

2. Zamówienie przez koszyk
(zobacz szczegóły)

Za pomocą przycisku „Kup projekt” włóż do schowka wybrany projekt. Wypełnij dane niezbędne do realizacji wysyłki oraz formę płatności i zaakceptuj. Otrzymasz od nas potwierdzenie, a na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy szczegóły zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00
Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

3. Zamówienie przez telefon
(zobacz szczegóły)

Zadzwoń do nas. Otrzymasz pełną pomoc i doradztwo dotyczące wyboru projektu i możesz złożyć zamówienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godz. 09.00-17.00

więcej projektów podobnych