Powierzchnia


Działka - Wymiary

PiwnicaIlość pokoi

Garaż
Rodzaj dachu

Kąt nachylenia dachu

Kalenica do drogi
Wysokość ścianki kolankowej

Wysokość budynku

Technologia
Rodzaj zabudowy:


Styl
Dodatkowe funkcje

Koszt budowy

Inne opcje

Szukaj

Koncept 14oznaczenie: B 19

Rzut parteru

Rzut poddasza

Przekrój

Sytuacja

Koncept 13

3900 zł Pow. użytkowa 191.1 m2
Min. szerokość. działki 21.9 m

Koncept 13 ENERGO

4100 zł Pow. użytkowa 190.85 m2
Min. szerokość. działki 26,55 m

Koncept 15

2900 zł Pow. użytkowa 164.49 m2
Min. szerokość. działki 24.75 m

Aranżacje

Opis projektu Koncept 14

HomeKoncept 14 to elegancki i prestiżowy dom. Elewacja z piaskowca połączona z ciemnym dachem z pewnością przyciąga uwagę. Na parterze nie brakuje dużych przeszkleń, które dodają wnętrzu uroku i elegancji. Bardzo ciekawe wrażenie robi wejście do domu – ze schodami zaprojektowanymi na dużym przeszkleniu z widokiem na okalający dom taras. Część dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią jest oddzielona od garażu i pozostałych pomieszczeń gospodarczych w domu – co w dużym stopniu podnosi komfort mieszkania.

Na piętrze uwagę zwraca duże pomieszczenie na antresoli, które można wykorzystać na miejsce relaksu. Oprócz tego na poddaszu znajdziemy trzy sypialnie – każda z wydzieloną garderobą, oraz dwie łazienki.

 

TECHNOLOGIA

Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian
Stropy: żelbetowe wylewane
Schody: dwubiegowe żelbetowe
Dach: dachówka ceramiczna

Dodatki do projektu

Plan BIOZ jest tworzony dla jednej konkretnej budowy. Sporządzenie lub zapewnienia sporządzenia tego planu jeszcze przed rozpoczęciem budowy, należy do obowiązków kierownika budowy. Plan BIOZ ma na celu zidentyfikowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wdrożenie rozwiązań służących ich zapobieganiu na etapie realizacji inwestycji. Dokument ten sprawia, że zarządzanie ryzykiem zawodowym stanowi kluczowy element decydujący o większej skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa robót budowlanych. Dlatego jest on niezbędnym narzędziem zarządzania kwestiami bezpieczeństwa na placu budowy i ważne jest, aby wszyscy podwykonawcy uczestniczący w realizacji inwestycji budowlanej byli zainteresowani udziałem w pracach nad tym planem.

Teczka na dokumenty
bezpłatny
Bezpłatna zgoda na zmiany
bezpłatny
Dziennik budowy
bezpłatny

Zalety dokładnego kosztorysu inwestorskiego:
- możliwość precyzyjnego zaplanowania kosztów budowy oraz ich monitorowanie w trakcie postępu prac na budowie
- wycena poszczególnych etapów budowy
- ułatwienie w rozmowach wykonawcami i w trakcie negocjacji cen za roboty i materiały budowlane


W skład kosztorysu wchodzą trzy pliki:
- pełen kosztorys inwestorski w pliku pdf
- przedmiar robót w pliku pdf
- kosztorys w pliku excel – pozwalający dowolnie edytować i zmieniać pozycje kosztorysowe


Nasze kosztorysy obejmują budowę budynku od podstaw do stanu deweloperskiego. Przyjęliśmy średni poziom cen i materiałów dla całego kraju wg stawek Sekocenbudu. Nasze kosztorysy aktualizujemy co roku – aby zawsze były aktualne i dawały realny pogląd na temat kosztów budowy naszego wymarzonego domu.
W kosztorysie instalacje są wyliczone metodą szacunkową – jako 15% całości inwestycji. W projektach z wentylacją mechaniczną jej koszt jest dodany do kosztów instalacji.
Wszystkie ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w obowiązującej stawce.
Kosztorys dołączamy na płycie CD – gdy jest zakupiony wraz z projektem.

Podstawowy komplet dokumentacji projektowej zawiera 4 egzemplarze projektu. Tyle właśnie należy złożyć do urzędu aby ubiegać się o pozwolenie na budowę lub dokonać zgłoszenia budowy domu.

Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu aby w międzyczasie planować budowę czy przyjrzeć się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców.

Maksymalnie możesz dokupić dwa dodatkowe egzemplarze projektu.

PROJEKT INSTALACJI SOLARNEJ

Kolektory słoneczne są idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe źródło energii służące do ogrzewania wody użytkowej poza sezonem grzewczym, czyli w okresie wiosenno-letnim, kiedy to ilość dostarczanego promieniowania słonecznego jest najwyższa. Średnio, na terenie Polski instalacja solarna może zaoszczędzić do 60% kosztów ogrzewania wody. Kolektory słoneczne są zatem tanim i efektywnym sposobem wykorzystania naturalnych źródeł energii w naszym domu.

Zasada działania:
Kolektory słoneczne to urządzenia służące do pozyskiwania energii słonecznej, umożliwiające jej konwersję na ciepło. Energia słoneczna, zaabsorbowana na powierzchni kolektora, zamieniana jest na energię cieplną nośnika (którym może być ciecz lub gaz), wykorzystywaną w następstwie do ogrzania wody użytkowej. Wydajność tych urządzeń uzależniona jest przede wszystkim od ich budowy i zastosowanej technologii.
Projektu instalacji solarnej przewiduje zastosowanie na dachu budynku kolektorów solarnych płaskich, w których jak nośnik ciepła zastosowano glikol propylenowy.
Projekt instalacji solarnej jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego. A więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.
Projekt instalacji solarnej obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji, specyfikację urządzeń, a także rozmieszczenie kolektorów na dachu.

PROJEKT OGRZEWANIA POMPĄ CIEPŁA

Systemy ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród indywidualnych inwestorów.
Duże zalety takiego rozwiązania to pokaźne oszczędności na kosztach eksploatacji, uniezależnienie od dostępności i cen gazu lub innych paliw stałych, bezobsługowe użytkowanie oraz brak konieczności posiadania w domu oddzielnego pomieszczenia kotłowni.
Proponujemy Państwu projekt ogrzewania z wykorzystaniem gruntowej pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym domu. Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład podstawowej dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można zamówić je wraz z projektem lub na późniejszym etapie.

PROJEKT KOMINKA Z PŁASZCZEM WODNYM

Teoretycznie kominek z płaszczem wodnym może działać jako główne źródło ogrzewania domu. Ze względów praktycznych takie rozwiązanie jest jednak dość uciążliwe, gdyż wymaga częstego uzupełniania drewna w kominku (a przy tym również magazynowania dużych ilości opału), co przy dłuższej nieobecności w domu jest niemożliwe. W rezultacie kominek z płaszczem wodnym najczęściej jest wykorzystywany jako dodatkowe źródło ciepła (przeważnie działające wraz z kotłem bezobsługowym).

Kominek z płaszczem wodnym jest w pełni zintegrowany z podstawowym systemem ogrzewania i sterowanie odbywa się automatycznie. Odpowiedni sterownik kieruje obwodami w celu optymalnego gospodarowania energią ze wszystkich źródeł ciepła, tak aby ich działania wzajemnie się uzupełniały. W momencie spadku temperatury wody pochodzącej z kominka automatyczny sterownik włącza pracę kotła, natomiast gdy temperatura w kominku wzrośnie (po dołożeniu drewna), praca kotła zostaje wstrzymana lub zmniejszona.

Projekt kominka z płaszczem wodnym jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu podstawowego, a więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.

Projekt kominka z płaszczem wodnym obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji i specyfikację urządzeń.

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument zawierający podstawowe wskaźniki dotyczące ochrony cieplnej, zużycia energii oraz ocenę poziomu jakości energetycznej zrealizowanego budynku.

PROJEKT KOTŁOWNI NA PALIWO STAŁE

Projekty w swych podstawowych wersjach projektowane są z myślą o ogrzewaniu domów gazem ziemnym. Jednak wychodzimy naprzeciw wszystkim Inwestorom preferującym rozwiązanie alternatywne – zastosowanie ogrzewania paliwem stałym, które dzięki konkurencyjnym cenom oraz szerokiej dostępności nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Mając ten fakt na uwadze, dla większości naszych projektów przygotowaliśmy specjalne opracowanie dodatkowe kotłowni na paliwo stałe.

Najbardziej popularnymi paliwami stałymi są: drewno, ekogroszek czy też pellet.

Kotłownia na paliwo stałe w domu jednorodzinnym musi spełniać szereg warunków, które narzucają polskie normy budowlane. Przygotowane przez naszą pracownię opracowania kotłowni na paliwo stałe spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące lokalizacji i wymiarów kotłowni oraz usytuowania pieca, parametrów komina oraz kanałów wentylacji nawiewnej i wywiewnej.

Projekt kotłowni na paliwo stałe obejmuje rysunki techniczne z rozplanowaniem kotłowni oraz opis systemu.

Co ważne – projekt kotłowni na paliwo stałe jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego, zatem jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.

PROJEKT INSTALACJI DODATKOWEGO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

Projekt rozszerzonej instalacji ogrzewania podłogowego.Dla tych Inwestorów, którzy chcą rozszerzyć instalację ogrzewania podłogowego występującą w projekcie gotowym, przygotowaliśmy jej dodatkowe opracowanie. Ogrzewaniem podłogowym objęte zostaną sypialnie, gabinet, ew. pomieszczenie rekreacyjne.

Projekt instalacji dodatkowego ogrzewania podłogowego jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego. A więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego obejmuje opis techniczny systemu oraz rysunki techniczne instalacji ogrzewania.

PROJEKT SZAMBA

Szambo, czyli bezodpływowy zbiornik gromadzący ścieki, ze względu na niski koszt budowy jest najpopularniejszym rozwiązaniem na ich zagospodarowanie (na terenach, które dopuszczają jego istnienie i nie mają możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej).

Jednak jego utrzymanie wiąże się z regularnymi, niestety niemałymi kosztami wywozu nieczystości płynnych. Zbiorniki te wykonywane są z tworzyw sztucznych, betonu lub żelbetu (wyróżniamy między innymi gotowe zbiorniki betonowe, szamba z kręgów betonowych, czy zbiorniki betonowane na miejscu budowy). Niezwykle ważne jest zadbanie o prawidłowe odpowietrzenie, szczelność i odpowiedni wybór lokalizacji.

Nasze opracowanie zawiera projekt szamba betonowego wraz z opisem działania całej instalacji.

Projekt szamba musi być uwzględniony w zagospodarowaniu działki na etapie adaptacji projektu, tak aby uzyskać stosowne pozwolenie na jego budowę i późniejsze korzystanie.

Dlaczego e-cubatura?

Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb Nasz zespół ekspertów dopasuje projekt do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy niezbędne analizy pozwalające dopasować projekt domu do Twoich oczekiwań. Zadzwoń i zrealizuj swoje marzenia.
Kompleksowa i profesjonalna obsługa Naszym klientom zapewniamy komplementarną i profesjonalna obsługę na każdym etapie procesu budowlanego. Od wyboru projektu po doradztwo na etapie budowy.
Najkrótszy termin dostawy Zapewniamy dostawę projektu w najkrótszym terminie.
Gwarancja zwrotu projektu - bezpieczny zakup
Projekty wysyłamy pocztą kurierską z 14 dniową gwarancją zwrotu.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zamówić projekt? Skontaktuj się z naszym architektem

Biuro obsługi klienta

Tel.: 577 888 644
E-mail: projekt@e-cubatura.pl
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl więcej*
więcej*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez: "e-cubatura Lilla Ojczenasz".
Cena : 3100
Kup projekt

Parametry projektu Koncept 14

Pow. użytkowa: 185.47 m²
Pow. zabudowy: 180.96 m²
Min. szerokość działki: 21.85 m
Min. długość działki: 26,55 m
Kondygnacje: parterowy z poddaszem
Rodzaj dachu: czterospadowy
Garaż: 2-stanowiskowy
Piwnica: brak
Wysokość domu: 7.4 m
Nachylenie dachu: 35 °
Kubatura: 945 m³
Powierzchnia dachu: 293 m²
Styl: nowoczesny
Technologia: murowana
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Kalenica: równoległa
Liczba pokoi: 4
Liczba łazienek: 3
Rozwiń

Co zawiera projekt?

Kupując u nas projekt otrzymują Państwo projekt gotowy w 4 egzemplarzach.

W skład gotowego projektu wchodzi:

 • projekt architektoniczny (opis architektoniczno-budowlany i rysunki)
 • projekt konstrukcyjny( opis konstrukcji i rysunki)
 • projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej (opis i rysunki instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania)
 • projekt wewnętrznej instalacji elektrycznej (opis i rysunki)
Projekt architektoniczny
Zawiera elewację budynku, rzut parteru, poddasza, więźby dachu, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej oraz zestawienie drewna na więźbę dachową.

Projekt konstrukcji
Składa się z rzutów fundamentów i stropu, obliczenia statyczne, opis projektu konstrukcyjnego.

Projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej
Schemat instalacji obejmujący instalację wodno-kanalizacyjne, C.O i gazową. Rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Możliwe zmiany w projekcie

Bez zgody autora można dokonać zmiany w zakresie:

 • dostosowania fundamentów do warunków geotechnicznych
 • podpiwniczenia lub rezygnacji z podpiwniczenia
 • zmiany technologii domu
 • przesunięcia lub likwidacji ścianek działowych

Zmiany, które bezpośrednio dotyczą elementów konstrukcyjnych: zmiana obrysu ścian zewnętrznych, zamiana typu dachu i zmiana nachylenia kąta dachu, likwidacji lub zastosowanie balkonu, lukarny itd. wymagają zgody autora projektu. W trakcie zakupu projektu poinformuj naszego architekta o zmianach, które chcesz wprowadzić do projektu.

Płatność i koszt dostawy

Poczta Polska:

 • przelew (płatność z góry) -  0 zł
 • za pobraniem - 19 zł

Firma kurierska:

 • przelew (płatność z góry) - 15 zł
 • za pobraniem - 25 zł

Możliwość zwrotu projektu

Projekt można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania projektu (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.). Zamawiający zwraca projekt na swój koszt.

Adaptacja projektu

Adaptacja polega na dostosowaniu projektu do istniejących na danym terenie warunków zabudowy, aktualnych przepisów i norm oraz wymagań inwestora.

Kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski jest istotnym opracowaniem, który tworzy się przed rozpoczęciem większości inwestycji. Dzięki niemu można określić orientacyjne koszty całego przedsięwzięcia oraz przygotować się do negocjacji z wykonawcami.

Jak zamówić projekt?

1. Zamówienie przez e- mail
(zobacz szczegóły)

Wyślij do nas e-mail zawierający następujące dane: nazwę i oznaczenie projektu, wersję (podstawowa/lustrzane odbicie), listę wybranych dodatków, dane teleadresowe oraz sposób płatności (przelew/przy odbiorze). Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00

Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

2. Zamówienie przez koszyk
(zobacz szczegóły)

Za pomocą przycisku „Kup projekt” włóż do schowka wybrany projekt. Wypełnij dane niezbędne do realizacji wysyłki oraz formę płatności i zaakceptuj. Otrzymasz od nas potwierdzenie, a na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy szczegóły zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00
Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

3. Zamówienie przez telefon
(zobacz szczegóły)

Zadzwoń do nas. Otrzymasz pełną pomoc i doradztwo dotyczące wyboru projektu i możesz złożyć zamówienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godz. 09.00-17.00

więcej projektów podobnych