Powierzchnia


Działka - Wymiary

PiwnicaIlość pokoi

Garaż
Rodzaj dachu

Kąt nachylenia dachu

Kalenica do drogi
Wysokość ścianki kolankowej

Wysokość budynku

Technologia
Rodzaj zabudowy:


Styl
Dodatkowe funkcje

Koszt budowy

Inne opcje

Szukaj

Przepiórkaoznaczenie: DCZ 181

Rzut parteru

1. taras zadaszony
2. pokój dzienny 25,10 m²
3. aneks kuchenny 9,94 m²
4. łazienka 4,70 m²
5. pom. gospodarcze 2,37 m²

Rzut poddasza

 

1. komunikacja 1,62 m² (3,00 m²)
2. sypialnia 10,18 m² (16,65 m²)
3. sypialnia 11,52 m² (18,24 m²)
w nawiasie podana została
powierzchnia pomieszczenia po podłodze

Sytuacja

Opis projektu Przepiórka

Przepiórka to domek jednorodzinny mogący służyć również jako letniskowy. Niewielki budynek, o prostej konstrukcji jest tani w budowie i ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Dom składa się z pokoju dziennego na parterze, oraz łazienki, pomieszczenia gospodarczego i kuchni. Na poddaszu natomiast - z dwóch pokoi sypialnych. Atutem projektu jest wielka zadaszona weranda, gdzie można schronić się przed słońcem lub deszczem. Połączona jest ona z salonem podwójnymi balkonowymi drzwiami, oraz drzwiami wejściowymi. Domek został zaprojektowany w konstrukcji drewnianej szkieletowej. Jego murowanym odpowiednikiem jest projekt Sosenka 2 znajdujący się w ofercie. Pracownia dysponuje projektem w odbiciu lustrzanym.

TECHNOLOGIA

Fundamenty - ławy betonowe, ściany z bloczków
Ściany zewnętrzne - ściany szkieletowe drewniane
Strop - drewniany belkowy
Pokrycie dachu - dachówka
Elewacje - deski elewacyjne

Koszty budowy - wskaźnikowe

Stan surowy zamknięty
40 236 zł
Stan deweloperski
76 400 zł
Stan pod klucz
139 938 zł

Dodatki do projektu

Bezpłatna zgoda na zmiany
bezpłatny

Plan BIOZ jest tworzony dla jednej konkretnej budowy. Sporządzenie lub zapewnienia sporządzenia tego planu jeszcze przed rozpoczęciem budowy, należy do obowiązków kierownika budowy. Plan BIOZ ma na celu zidentyfikowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz wdrożenie rozwiązań służących ich zapobieganiu na etapie realizacji inwestycji. Dokument ten sprawia, że zarządzanie ryzykiem zawodowym stanowi kluczowy element decydujący o większej skuteczności działań w zakresie bezpieczeństwa robót budowlanych. Dlatego jest on niezbędnym narzędziem zarządzania kwestiami bezpieczeństwa na placu budowy i ważne jest, aby wszyscy podwykonawcy uczestniczący w realizacji inwestycji budowlanej byli zainteresowani udziałem w pracach nad tym planem.

 

Charakterystyka energetyczna stanowi wyliczenie zapotrzebowania na energię pierwotną oraz energię końcową dla projektu budynku, z tą uwagą, że w projekcie powtarzalnym nie jest ono przyporządkowane do konkretnej lokalizacji (do obliczeń przyjmuje się pierwszą strefę klimatyczną oraz teorytyczną orientację względem stron świata). Charakterystyka dotyczy projektu i rozwiązań projektowych - nie jest związana z wybudowanym domem, przekazywanym do odbioru do użytkowania.Dziennik budowy
bezpłatny

Kosztorys jest wykonany w programie Norma, obejmuje przedmiar robót i wycenę budynku w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych, z uwzględnieniem kosztu materiałów, robocizny, sprzętu i transportu.

Kosztorys rozbity jest na poszczególne części:

 • stanu zerowego
 • stanu surowego otwartego
 • stanu surowego zamkniętego
 • robót wykończeniowych
 • robót instalacyjnych w budynku

Kosztorysy są aktualizowane co pół roku.Wszystkie pozycje w kosztorysie podawane są w kwotach netto.
Kosztorys przygotowany jest w formie drukowanej w odrębnych teczkach, w dwóch egzemplarzach.
Pakiet dołączany jest do wysyłki projektu, możemy też dosłać go po wcześniejszym zamówieniu projektu przez Klienta (przedpłata przelewem).
W skład Kosztorysu wchodzą następujące elementy:

Kosztorys inwestorski części budowlanej
Kosztorys inwestorski części instalacyjnej
Kosztorys ofertowy części budowlanej
Kosztorys ofertowy części instalacyjnejCzym jest pakiet energooszczędny i dlaczego warto zastosować się do jego wskazówek:

Zapotrzebowanie na ciepło dla budynku zależy od strat ciepła będących następstwem przenikania ciepła przez przegrody zewnętrzne oraz przez przewody wentylacyjne - z wnętrza do powietrza zewnętrznego. Pakiet energooszczędny podaje sposoby na zmniejszenie strat ciepła, dzięki czemu zmniejszy się również zapotrzebowanie domu na energię.

W projekcie typowym zastosowane zostały normatywne rozwiązania ochrony cieplnej budynku i ograniczone zostało występowanie mostków cieplnych, co zapewnia średni koszt ogrzewania i utrzymania budynku. W projekcie typowym podano informacje na temat współczynników przenikania ciepła dla poszczególnych przegród w budynku. Podano również informacje na temat zapotrzebowania na energię pierwotną i końcową budynku, jego strat ciepła przez przegrody oraz przez wentylację, oraz stosunek zwartości bryły budynku do jego kubatury. Te informacje pozwolą uprawnionemu audytorowi na wystawienie dla budynku certyfikatu energetycznego.

W Pakiecie Energooszczędnym zastosowane zostały alternatywne, dodatkowe rozwiązania projektowe podnoszące energooszczędność domu. Dzięki temu dom po wybudowaniu będzie potrzebował mniej energii do jego użytkowania.

Szacunkowa oszczędność energii dzięki zastosowaniu rozwiązań Pakietu:

oszczędność na zużyciu energii elektrycznej - ok. 20%
oszczędność na energii potrzebnej do ogrzewania budynku dzięki podniesieniu izolacji termicznej przegród, oraz zastosowaniu kotła c.o. o większej sprawności (kondensacyjnego) - około 20% na ogrzewaniu
Aby zapewnić Państwu jak najpełniejszy produkt postanowiliśmy stworzyć możliwość zamówienia projeku wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz ogrzewania kominkowego z DGP.

Projekt wentylacji mechanicznej i ogrzewania kominkowego jest sprzedawany w pakiecie "Wentylacja i Kominek". Do zamówionego projektu dodawany jest w dwóch dodatkowych teczkach. Projekt taki składa się z: rzutów rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej i ogrzewania kominkowego, opisu technicznego i obliczeń, oraz specyfikacji materiałowej. Koszt pakietu wentylacja i kominek to 290 zł (uwaga : pakiet "wentylacja i kominek" mogą zamówić tylko osoby, które wcześniej kupiły projekt domu, lub które zamawiają pakiet wraz z projektem).
Pakiet, zawierający ogólne informacje o systemie, oraz projekt konkretnego, zamówionego przez Państwa domu jest jednocześnie punktem wyjściowym do sporządzenia oferty na montaż instalacji w budynku.
W projekcie są podane wszelkie szczegółowe informacje dotyczące zamówienia instalacji.

Pakiet wysyłamy wraz z projektem architektonicznym domu.Wersja elektroniczna projektu jest przygotowywana w formie nieedytowalnych plików z rzutami kondygnacji - przydatne to jest w przypadku różnych adaptacji bądź w momencie gdy projekt jest złożony w urzędzie a istnieje potrzeba ustalenia współpracy z wykonawcami.

Pliki DWG są edytowalne i konieczne gdy występuje potrzeba dokonania zmian w projekcie takich jak wszelkie przeróbki architektoniczne (np. zmiany gabarytów budynku, ścian zewnętrznych i wewnętrznych), przeprojektowanie instalacji, czy też bardzo pomocne przy projektowaniu wnętrz.

 

Wersja nieedytowalna projektu:

 • Rzut fundamentów
 • Rzut piwnicy (jeśli występuje)
 • Rzut parteru
 • Rzut stropu nad parterem
 • Rzut poddasza lub piętra (jeśli występuje)
 • Rzut więźby dachowej
 • Rzut dachu
 • Przekroje
 • Elewacje budynku
 • Wykaz stolarki okiennej i drzwiowej

 

oraz pliki edytowalne DWG:

 • plik edytowalny DWG parteru
 • plik edytowalny DWG poddasza lub piętra (jeśli występuje)
 • elewacje budynku
 • przekrój


Kolektory solarne dają bardzo duże oszczędności na ogrzewaniu ciepłej wody w domu. Przyjmuje się, że inwestycja w instalację solarną zwraca się po około 8-10 latach, a przeciętny okres bezawaryjnej eksploatacji systemu to 20 lat ! Dodatkową zachętę stanowi możliwość uzyskania dofinansowania z UE na wykonanie instalacji solarnej, lub z dopłat do kredytów bankowych z funduszu NFOSiGW - do programu przystąpiła większość banków w Polsce. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.Pakiet zawiera kompletny projekt centralnego ogrzewania podłogowego wodnego, z obliczeniami zapotrzebowania ciepła dla poszczególnych powierzchni posadzek, z doborem orurowań i ilości pętli / sekcji dla domu. Instalacja oparta jest na systemie orurowań i rozdzielaczy popularnej na rynku firmy Kisan. W projekcie dobrany jest także odpowiednio kocioł c.o. pracujący w przedziale temperatur odpowiednich dla ogrzewania podłogowego. 

Projekt jest jednocześnie punktem wyjściowym do sporządzenia oferty na wykonanie samej instalacji.Oferujemy możliwość zakupienia projektu instalacji pompy ciepła, połączonej z odpowiednio zaprojektowaną instalacją centralnego ogrzewania, pracującą na niskich temperaturach czynnika grzewczego.

Projektowane pompy ciepła typu gruntowego głębinowego, opierają się na urządzeniach firmy Buderus, z zastosowaniem wysokosprawnych pomp. Projekt zawiera stosowne obliczenia, dobór pompy ciepła, instalację c.o dostosowaną do źródła ciepła. Projekt przewiduje teoretyczne warunki klimatyczne i terenowe, które trzeba dostosować do konkretnej lokalizacji.

Pompa ciepła staje się coraz bardziej popularnym sposobem ogrzewania domu: jest najtańszym obecnie źródłem energii, daje niezależność od dostaw gazu, oleju, czy paliwa stałego, jest ekologiczna. Inwestycja w pompę ciepła zwraca się po 10-11 latach, a okres bezawaryjnej eksploatacji to 20-22 lata.

Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.

 

Płaszcz Wodny staje się coraz bardziej popularnym sposobem ogrzewania domu: jest jednym z najtańszych dostępnych obecnie źródłem energii, daje niezależność od dostaw gazu, oleju, czy paliwa stałego, jest ekologiczny. Inwestycja w płaszcz wodny zwraca się po 6-7 latach, a okres bezawaryjnej eksploatacji to 18-20 lat.

Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.Pakiet jest dostępny do większości naszych projektów, lecz nie do wszystkich. Wymagania dotyczące wielkości pomieszczenia kotłowni powodują, że w części domów nie może być zastosowany pakiet. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z naszą pracownią.

Oferujemy Państwu projekt kotłowni na paliwo stałe, dzięki któremu każdy projekt z zaprojektowanym kotłem na gaz ziemny może być łatwo przystosowany do alternatywnych źródeł energii, gdy na działce Inwestora brak jest gazu. Projekt obejmuje kompletny projekt kotłowni, z kolektorami, dobranym piecem, wyliczeniami instalacyjnymi dla instalacji c.o. Kotłownia na paliwo stałe może być zasilana Eko-groszkiem, peletami, węglem lub drewnem.

Pakiet jest dedykowany do wszystkich tych osób budujących indywidualne domy jednorodzinne, które nie mają dostępu do sieci gazowej, a paliwo stałe jest po prostu najtańszym źródłem energii. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.

 

Projekt instalacji klimatyzacji przewidzieliśmy dla każdego projektu, jednak ze względów ekonomicznych – odradzamy go raczej Klientom zamawiającym najmniejsze domki o powierzchni 50-60 m2.
Instalacja klimatyzacji w domu według naszego projektu przewiduje kilka jednostek wewnętrznych, nawiewających powietrze, oraz jednostki zewnętrzne. Całość zaprojektowana jest w zwielokrotnionym układzie „split”  lub „multisplit”  .

Projekt przewiduje obliczenia zapotrzebowania mocy klimatyzatorów dla schłodzenia danej kubatury, przy uwzględnieniu naturalnego układu lokalizacji budynku względem stron świata – takiego jak na sytuacji projektu domu. Chodzi tutaj oczywiście o operowanie światła słonecznego.


Każdy piękny dom potrzebuje pięknego ogrodzenia, podkreślającego urok posesji. Prezentujemy Państwu do wyboru cztery zróżnicowane projekty ogrodzeń, które z łatwością można dopasować do każdego stylu domu.
Wybierając projekt domu nowoczesnego warto zdecydować się na projekt ogrodzenia metalowego, które będzie korespondować z oszczędnym detalem budynku.
Z kolei projekt ogrodzenia murowanego klinkierowego będzie doskonałym uzupełnieniem domu klasycznego i jego wizytówką. W tym przypadku warto zastosować na domu i ogrodzeniu podobne materiały wykończeniowe.
Pakiet Projekty ogrodzeń to cztery typy technicznych projektów płotów zewnętrznych dla posesji, które można wykorzystać do swojego domu.
UWAGA! Projekt ogrodzenia frontowego jest potrzebny ze względu na konieczność przedłożenia go do urzędu (procedura zgłoszenia).
Dzieki projektowi ogrodzenia uzyskanie pozwolenia i sama budowa płotu będzie bardzo ułatwiona!

Proponujemy cztery typy projektów ogrodzeń

 1. Ogrodzenie murowane O1 - projekt z klinkierowymi słupkami i podmurówką, z metalowymi przęsłami parkanu, bramą i furtką:

  Projekty ogrodzeń - Ogrodzenie murowane
   
 2. Ogrodzenie murowane O2 z klinkierowymi słupkami i podmurówką, oraz z wypełnieniem przęseł ze sztachet drewnianych na metalowej konstrukcji:

  Projekty ogrodzeń - Ogrodzenie murowane 2
   
 3. Ogrodzenie nowoczesne O3 - projekt z betonowymi fragmentami pełnymi  (słupkami, podmurówką i ścianami), oraz metalowymi przęsłami o nowoczesnym wzorze:

  Projekty ogrodzeń - Ogrodzenie nowoczesne
   
 4. Ogrodzenie klasyczne O4 z murowanymi słupkami i podmurówką, tynkowanymi, z metalowymi ozdobnymi przęsłami.

  Projekty ogrodzeń - Ogrodzenie klasyczne
   

Co zawiera projekt ogrodzenia?

W  każdym projekcie ogrodzenia uwzględniono:

 • powtarzalne przęsła ogrodzeniowe 
 • moduł furtki z domofonem i skrzynką na listy
 • moduł bramy wjazdowej na posesję (w dwóch wersjach: z bramą przesuwną i rozwieraną)
 • moduł narożnika z wiatą śmietnikową  (z wariantoymi daszkami: czterospadowym lub dwuspadowym)
 • moduł przęsła z szafkami przyłączeniowymi: energtyczą i gazową
 • powtarzalne przęsła ogrodzenia bocznego i tylnego, w dwóch wersjach: z podmurówką i bez podmurówki

Projekty płotów zawierają w sobie część architektoniczną i konstrukcyjną.
W projektach uwzględniono ślusarkę (wszystkie elementy metalowe) firmy Wiśniowski.
Projekt ogrodzenia w jednej z dostepnych wersji kosztuje 390 zł
W tej cenie otrzymujecie Państwo 4 egzemplarze kompletnego projektu.
Składając zamówienie koniecznie prosimy o informację , na który typ ogrodzenia Państwo się zdecydowaliście (O1 , O2 , O3 , czy O4)Oferujemy Państwu projekt szamba szczelnego. Zbiornik bezodpływowy, przeznaczony do niewielkich budynków mieszkalnych. Usytuowanie zbiornika powinno spełniać warunki zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, oraz ewentualne wytyczne z indywidualnie otrzymanej decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.

Pakiet jest dedykowany do wszystkich tych osób budujących indywidualne domy jednorodzinne na działkach, które nie mają dostępu do kanalizacji sanitarnej.Projekty ogrodowych altan są idealnym miejscem wypoczynku i rodzinnego biesiadowania a sama altana z grillem lub kominkiem zewnętrznym stanowi doskonałe przedłużenie domowego tarasu.

Altana może być umieszczona w dowolnym miejscu ogródka.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie potrzeba na nią pozwolenia na budowę - wystarczy zgłoszenie.

Projekt altany A1

Projekt nowoczesnej altany ogrodowej, pasującej do nowoczesnych domów (na przykład piętrowych).

Altana z płaskim dachem, podzielona na dwie części:

 • część całkowicie zadaszoną, 
 • część z pergolą i markizą podwieszoną pod belkami pergoli. 

Powierzchnia podłogi altany spokojnie umożliwi ustawienie pod jej dachem zestawu mebli wypoczynkowych.

Altana ma przewidziane miejsce na duży grill, blat, szafki i półki - wszystko czego potrzebuje letnia ogrodowa kuchnia barbecue.

Nowoczesna forma architektoniczna altany będzie stanowić udaną oprawę ogrodowych przyjęć.
Altanę można postawić w minimalnej odległości 3 metry od granic działki.

 

Projekt altany A1

 

Projekt altany A1

 

Plan altany

Parametry altanki

materiały:

 • rama drewniana z drewna KVH
 • dach płaski (o minimalnym spadku) z papy termozgrzewalnej
 • ściany betonowe monolityczne  - wariantowo murowane (tynkowane)
 • fundamanty betonowe
 • sufit pełny z płty włóknowo-cementowych
 • podłoga altany - drewniana deska ryflowana (lub płyty betonowe)

wymiary:

 • wymiary zewnętrzne po ramie:  szerokość 6,0 m x głębokość 4,0 m
 • wymiary podłogi: szerokość 6,0 m x głębokość 4,9 m
 • wysokość wnętrza do spodu ramy: 2,3 m
 • wysokość do górnej krawędzi konstrukcji: 2,9 m
 • powierzchnia zabudowy: 24 m2
 • powierzchnia użytkowa: 24 m2

Przybliżony koszt realizacji altany: 31 tys. zł

Rzut altanyRzut altanyRzut altanyRzut altany


Projekt altany A2 

Projekt tradycyjnej altany ogrodowej z dwuspadowym dachem, pasująca do każdego rodzaju architektury, zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów.

Altana o prostej konstrukcji, niedroga w budowie, z zewnętrznym kominkiem. Bedzie stanowić świetną oprawę ogrodowych spotkań towarzyskich i kulinarnych biesiad.

Powierzchnia zadaszenia, oraz podłogi altany jest wystarczająca, aby zmieścić tam wygodny komplet mebli ogrodowych ze stołem.
Altanę można postawić w minimalnej odległości 3 metry od granic działki.

 

Projekt altany A2

 

Projekt altany A2

 

 

Rzut altany

Parametry altanki

materiały:

 • konstrukcja drewniana
 • ściany z cegły klinkierowej (wariantowo z kamienia)
 • fundamenty betonowe
 • pokrycie dachowe - dachówka
 • podłoga altany - drewniana deska ryflowana (lub płyty betonowe)

 

wymiary:

 • wymiary zewnętrzne po ścianach i słupach: szerokość 5,42 m x głębokość 4,45 m
 • wymiary po okapach: szerokość 6,21 m x głębokość 5,05 m
 • wysokość wnętrza do spodu ramy: 2,34 m
 • wysokość do kalenicy: 4,11 m
 • kąt nachylenia dachu: 30 stopni
 • powierzchnia zabudowy: 24,11 m2
 • powierzchnia użytkowa: 24,11 m2

 

Przybliżony koszt realizacji altany: 33 tys. zł

Rzut altanyRzut altanyRzut altanyRzut altanyKosztorys inwestorski sporządzany jest na bazie przedmiaru robót i służy do ustalania kosztu całej planowanej inwestycji poprzez ustalenie cen materiałów budowlanych oraz wynagrodzenia za pracę sprzętu i ludzi. Kosztorys ten pozwala określić koszty wykonania poszczególnych etapów prac, a także koszt wykonania różnych elementów budynku (fundamenty, ściany, stropy, dach, tynki itp.). Zaletą tego typu kosztorysu jest możliwość finansowego przeanalizowania różnych wariantów rozwiązań budowlanych.

 

Dlaczego e-cubatura?

Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb Nasz zespół ekspertów dopasuje projekt do Twoich potrzeb. Przeprowadzimy niezbędne analizy pozwalające dopasować projekt domu do Twoich oczekiwań. Zadzwoń i zrealizuj swoje marzenia.
Kompleksowa i profesjonalna obsługa Naszym klientom zapewniamy komplementarną i profesjonalna obsługę na każdym etapie procesu budowlanego. Od wyboru projektu po doradztwo na etapie budowy.
Najkrótszy termin dostawy Zapewniamy dostawę projektu w najkrótszym terminie.
Gwarancja zwrotu projektu - bezpieczny zakup
Projekty wysyłamy pocztą kurierską z 14 dniową gwarancją zwrotu.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz zamówić projekt? Skontaktuj się z naszym architektem

Biuro obsługi klienta

Tel.: 577 888 644
E-mail: projekt@e-cubatura.pl
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 17:00
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl więcej*
więcej*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez e-cubatura.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez: "e-cubatura Lilla Ojczenasz".
Cena : 2590
Kup projekt

Parametry projektu Przepiórka

Pow. użytkowa: 63.32 m²
Pow. zabudowy: 47.63 m²
Min. szerokość działki: 16.66 m
Min. długość działki: 15.39 m
Kondygnacje: parterowy z poddaszem
Rodzaj dachu: dwuspadowy
Garaż: brak
Piwnica: brak
Wysokość domu: 6.68 m
Nachylenie dachu: 4516 °
Kubatura: 196 m³
Powierzchnia dachu: 128.6 m²
Styl: tradycyjny
Technologia: szkieletowa , drewniana
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Kalenica: równoległa
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 1
Rozwiń

Co zawiera projekt?

Kupując u nas projekt otrzymują Państwo projekt gotowy w 4 egzemplarzach.

W skład gotowego projektu wchodzi:

 • projekt architektoniczny (opis architektoniczno-budowlany i rysunki)
 • projekt konstrukcyjny( opis konstrukcji i rysunki)
 • projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej (opis i rysunki instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania)
 • projekt wewnętrznej instalacji elektrycznej (opis i rysunki)
Projekt architektoniczny
Zawiera elewację budynku, rzut parteru, poddasza, więźby dachu, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej oraz zestawienie drewna na więźbę dachową.

Projekt konstrukcji
Składa się z rzutów fundamentów i stropu, obliczenia statyczne, opis projektu konstrukcyjnego.

Projekt wewnętrznej instalacji sanitarnej
Schemat instalacji obejmujący instalację wodno-kanalizacyjne, C.O i gazową. Rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Możliwe zmiany w projekcie

Bez zgody autora można dokonać zmiany w zakresie:

 • dostosowania fundamentów do warunków geotechnicznych
 • podpiwniczenia lub rezygnacji z podpiwniczenia
 • zmiany technologii domu
 • przesunięcia lub likwidacji ścianek działowych

Zmiany, które bezpośrednio dotyczą elementów konstrukcyjnych: zmiana obrysu ścian zewnętrznych, zamiana typu dachu i zmiana nachylenia kąta dachu, likwidacji lub zastosowanie balkonu, lukarny itd. wymagają zgody autora projektu. W trakcie zakupu projektu poinformuj naszego architekta o zmianach, które chcesz wprowadzić do projektu.

Płatność i koszt dostawy

Poczta Polska:

 • przelew (płatność z góry) -  0 zł
 • za pobraniem - 19 zł

Firma kurierska:

 • przelew (płatność z góry) - 15 zł
 • za pobraniem - 25 zł

Możliwość zwrotu projektu

Projekt można zwrócić bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania projektu (zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r.). Zamawiający zwraca projekt na swój koszt.

Adaptacja projektu

Adaptacja polega na dostosowaniu projektu do istniejących na danym terenie warunków zabudowy, aktualnych przepisów i norm oraz wymagań inwestora.

Kosztorys inwestorski

Kosztorys inwestorski jest istotnym opracowaniem, który tworzy się przed rozpoczęciem większości inwestycji. Dzięki niemu można określić orientacyjne koszty całego przedsięwzięcia oraz przygotować się do negocjacji z wykonawcami.

Jak zamówić projekt?

1. Zamówienie przez e- mail
(zobacz szczegóły)

Wyślij do nas e-mail zawierający następujące dane: nazwę i oznaczenie projektu, wersję (podstawowa/lustrzane odbicie), listę wybranych dodatków, dane teleadresowe oraz sposób płatności (przelew/przy odbiorze). Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00

Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

2. Zamówienie przez koszyk
(zobacz szczegóły)

Za pomocą przycisku „Kup projekt” włóż do schowka wybrany projekt. Wypełnij dane niezbędne do realizacji wysyłki oraz formę płatności i zaakceptuj. Otrzymasz od nas potwierdzenie, a na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy szczegóły zamówienia.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dni robocze w godzinach 09.00-17.00
Jeśli masz pytania zadzwoń 52 307 60 67

3. Zamówienie przez telefon
(zobacz szczegóły)

Zadzwoń do nas. Otrzymasz pełną pomoc i doradztwo dotyczące wyboru projektu i możesz złożyć zamówienie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godz. 09.00-17.00

więcej projektów podobnych